Firmanız adına proje dosyası açılır. Proje dosyanız için; firmanıza ait bilgiler ve talep ettiğiniz ürün/ürünlere ait teknik detaylar ve numune (gerekli olması halinde) firmamıza tarafınızdan gönderilir.

(Not : Numune gönderim ücreti ithalatçı firmaya ait) İlk defa danışmanlık yapılacak firmadan 100$+KDV fizibilite ve araştırma bedeli bir defaya mahsus alınır. (Not: Alınan proje bedeli numune ve kargo bedelini kapsamaz). Seden Çakın; vermiş olduğunuz bu bilgiler doğrultusunda ürün/ürünlerinizle ilgili fiyatları, gümrük mevzuatını ve yaklaşık kapı teslim maliyetlerini rapor halinde tarafınıza sunar. (İsteğinize bağlı olarak numune gönderimini organize eder)

1) Raporun tarafınızdan onaylanması halinde sipariş aşamasına geçilir. Bu aşamada ödemeyle ilgili dökümanları size ulaştırır ve üretici firma ile anlaşma imzalanır.

2) Üretim tamamlandıktan sonra; Seden Çakın sizin adınıza yüklemeyi organize eder. Yüklemenin tamamlanmasıyla birlikte yükleme belgeleri size ulaştırıldıktan sonra Proje Bedelimiz tarafınızdan tahsil edilir. Ücret ve detaylar için lütfen iletişime geçin.

3) Ürün/Ürünlerinizin Türkiye’ye varmasının ardından Gümrük işlemleri için gerekli evraklar Gümrük müşavirliğine teslim edilir ve çekim işlemleri tarafımızdan takip edilir.