İHRACAT


Şirketimizin ana faaliyet alanlarından biri olan ihracat kolunda, Türkiye’de ve yakın komşularında üretimi gerçekleştirilen ürünlerin ihracatını yapıyoruz.

İhracat için talep edilen ürünlerin, ihracatçı firma adına kontratının düzenlenmesi, malın yüklenmesi sevkiyatı ve gümrüklemesinin yapılması ile teslimatının sağlanması olarak ihracat hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Şirketimizin ihracat kalemleri sayısı piyasaya göre çok fazla olmakla birlikte ana ihracat kalemlerimiz de şu şekilde: Tekstil, inşaat malzemeleri, gıda, plastik ve malzemeleri, otomotiv ve otomotiv sanayi, mobilya, maden, ev tekstili, aksesuar.

Daha önce de altını çizdiğimiz gibi ihracat hizmetlerimiz sırasında ürünlerinizi her hangi bir aksilik yaşanması sigortalıyoruz ihtimaline karşın gerçek değerinde. Ürünlerinizde bir hasar meydana geldiği takdirde; bu sorumluluğu tamamen üzerimize alıyor yaşanan problemi anında çözüyoruz.

TAŞIMACILIK VE NAKLİYE


Dünyanın tüm şehirleri arasında kargo taşımacılığı ve hakliye hizmeti yapıyoruz. Kargo taşımacılık ve nakliye hizmetlerimizi, sizlerden gelen istek ve gereksinimlerin ışında, hava yolu, demir yolu, deniz yolu ve kara yolu taşımacılığı olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıca teslimatın tamamlanma anına kadar, takip ve danışmanlık hizmetlerimizle de sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz…

ÜRETİM DANIŞMANLIĞI


Yeni ya da mevcut üretim alanlarında üretim danışmanlığı, ihtiyaca göre yeni üretim sahaları ya da mevcut üretim sahaları temini konularında danışmanlık ve uygulama servislerimiz de bitmek bilmeyen hizmetlerimizden. Üretim büyüklüğüne ve ihtiyaçlar paralelinde zaman içinde var olan üretim sahalarının büyümesi ya da artması için teknik hizmet ve danışmanlık faaliyetlerimizi de sürdürüyoruz…

Sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak adına bizim görev listemizin en üstlerinde yer alıyor. Bunun için yer, mekân, zaman, sınır tanımıyoruz. Diyelim ki Türkiye dışındaki müşterilerimizdensiniz. O zaman tüm üretim faaliyetlerinizi ve üretimden sonraki kontrollerinizi biz gerçekleştiriyoruz. Bulunduğunuz ülkeye bu üretimin ulaştırılmasını gerçekleştiriyoruz.