Çünkü 17 yıllık deneyim ile Seden Çakın olarak sizlere Çin ve Avrupa ülkelerindenden satın almak istediğiniz tüm ürünler ile ilgili profesyonel hizmet sunmaktayım.
ÜRÜN ARAŞTIRMASI

Fabrikalarla yerinde görüşerek hedef fiyatlarınız doğrultusunda yapılan ürün araştırması sonucunda kalite ve fiyatlar göz önünde bulundurularak üretici belirlenir.

GÜMRÜK MEVZUATI

İthal etmeyi planladığınız ürün/ürünlerle ilgili olarak mevzuat araştırması yapılır, İthalat süreci boyunca bütün gümrüksel sorularınızla ilgili her türlü destek verilir.

MALİYETLER

İthal etmeyi planladığınız ürünle/ürünlerle ilgili tahmini kapı teslim maliyetleri hazırlanarak rapor halinde sunulur.

NUMUNE

Numune gönderimi organize edilerek doğru numunenin, doğru zamanda elinize ulaşması sağlanır. Üretici fabrikanın talebi ve kargo maliyeti dışında numune için ekstra ücret talep edilmemektedir.

SÖZLEŞME VE SATIN ALMA

Üretici firma ile sizin aranızda imzalanacak sözleşme Çince ve İngilizce olarak hazırlanır. Talep edeceğiniz maddeler sözleşmeye dahil edilir. Üretim başlamadan önce sözleşmelerin imzalanmasını takiben firmamız ödeme ile ilgili dokümanları elinize ulaştırır.

LOJİSTİK VE GÜMRÜK

Üretim sürecinin tamamlanmasından sonra, ürünleriniz ile ilgili lojistik araştırma, liman transfer, yükleme işlemleri ve Türkiye limanına gelişiyle birlikte bütün gümrüksel işlemleri tarafımızdan organize edilir.